ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ЗАТВЕРДИЛА КОШТОРИСИ ЦВК НА 2019 РІК ЗА ТРЬОМА БЮДЖЕТНИМИ ПРОГРАМАМИ PDF Друк
П'ятниця, 04 січня 2019, 16:18

На черговому засіданні Центральної виборчої комісії 3 січня 2019 року, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук, затверджено Кошториси Центральної виборчої комісії на 2019 рік за трьома бюджетними програмами:

u за бюджетною програмою 6731040 "Проведення виборів Президента України" на суму 2 млрд 354 млн 880 тис. Грн.;

u за бюджетною програмою 6731020 "Проведення виборів народних депутатів України" на суму 1 млрд 949 млн 620 тис. Грн.;

u за бюджетною програмою 6731050 "Функціонування Державного реєстру виборців" на суму 223 млн 539 тис. 600 грн.

Також затверджено Кошторис видатків Центральної виборчої комісії на підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року на суму 266 млн 30 тис. 808 гривень.

Окрім того, Комісія затвердила Порядок контролю за правильним і цільовим використанням коштів Державного бюджету України, що виділяються на підготовку та проведення виборів Президента України, народних депутатів України. Разом з тим зазначено, що ця постанова набирає чинності з моменту прийняття Міністерством фінансів України відповідного рішення.

Окрім того, Комісія прийняла постанову "Про здійснення окружними виборчими комісіями з виборів Президента України попередньої оплати під час закупівлі товарів і послуг, необхідних для підготовки та проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року", якою встановила розміри попередньої оплати на строк не більше одного місяця за умови, що такий порядок розрахунків передбачено відповідним договором про закупівлю.

Також Центральна виборча комісія встановила форми фінансових звітів про надходження та використання коштів виборчих фондів кандидатів на пост Президента України та затвердила порядок їх складання і проведення аналізу.

З детальнішою інформацією можна ознайомитися на сайті Центральної виборчої комісії http://www.cvk.gov.ua/.

З матеріалів повідомлення

відділу взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

( http://www.cvk.gov.ua )