Фестиваль «OPEN SPACE» PDF Друк
Вівторок, 05 червня 2018, 12:14

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и люди ÑÐ¸Ð´ÑÑ‚В центральному парку смт. Брусилів пройшов дводенний молодіжно-сімейний фестиваль «OPEN SPACE» присвячений Дню захисту дітей. Це було справжнє свято для дітей, молоді та сім'ї.

З ними разом раділи і дорослі. Тут царювала гарна та дружня атмосфера. До всіх присутніх зі словами привітання, настанови та підбадьорення зверталися гості з області, представники райдержадміністрації, представники районної ради та служителі євангельських церков.

Також нас відвідав з сім'єю особливий гість Уповноважений Президента України з прав дитини Кулеба М. М. Впродовж свята звучали музичні вітання від різних гуртів.

В ці дні на дітей чекали: канатна доріжка + зіплайн, дитячі та підліткові майстер – класи, анімації та флешмоби, батути, гірка, можливість сфотографуватись, спортивні розваги, безкоштовні кава, чай та солодка вата, а також можливість змінити імідж.

Загалом, свято ознаменувалося  гарним настроєм, щирими посмішками, новими знайомствами та спілкуванням.

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, ребенок и на улице

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и на улице