img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
1 лютого відбулось засідання громадської ради при райдержадміністрації. PDF Друк
Понеділок, 04 лютого 2019, 15:18

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 4 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????, ???????» ?? ?? ???????µ???µ??????На розгляд громадськості виносились питання:


1. Обговорення плану роботи громадської ради на 2019 рік.

2. Звіт першого заступника голови райдержадміністрації про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2018 рік та перспективи на 2019 рік.

3. Питання зайнятості населення району.

4. Проведення заходів з нагоди Міжнародного жіночого дня. (Визначення номінанта на звання «Жінка року» серед громадських діячів.)


При розгляді першого питання голова ради В.Й.Кузьменко ознайомив присутніх з напрацьованими питаннями, які хвилюють громадськість та зачитав проект плану роботи.


Перейшовши до другого О.О.Ненюк поінформував про роботу за 2018 рік.

 

Перший заступник голови райдержадміністрації зазначив, що на утриманні районного бюджету перебувають районна рада, відділ освіти, культури, охорони здоровя, сімї, молоді та спорту райдержадміністрації, Ставищенська школа, Йосипівська школа, ДНЗ «Калинка», 2 Будинка культури та 2 бібліотеки.

Надходження до районного бюджету відбуваються від роботи сектору державної реєстрації, ЦНАПу РДА та ПДФО працівників Ставищенської сільської ради.


За 2018 рік районний бюджет виконаний на 150%, на даний час на рахунку близько 2 млн.грн.

У минулому році проведено ремонт покрівель дитячого садочка та школи в с.Ставище, проведено поточний ремонт Йосипівської школи та благоустрій території Йосипівської школи.

Також розповів про будівництво амбулаторії в с.Водотиї, передачу земель за межами населених пунктів у підпорядкування ОТГ, ремонт доріг (виконання та плани), придбання будинку сімейного типу в с.Ставище.


Розглядаючи питання зайнятості населення району члени ради мали нагоду послухати директора районної філії обласного центру зайнятості  О.С.Дрозда, який розповів про діяльність філії центру зайнятості.

Повідомив, що у 2018 році Центр зайнятості було реформовано у філію, а фахівці філії тепер – кар’єрні радники, задача яких супроводжувати безробітних.

На даний час на обліку перебуває 305 безробітних. 553 особи в минулому році отримали роботу.


Також фахівці займаються компенсацією єдиного державного внеску, професійним навчанням, організацією ярмарків вакансій, профорієнтаційною роботою, організацією громадських робіт.

За 2018 рік було наявно 530 вакансій від 108 роботодавців.


Члени ради долучились до обговорення  щодо проведення заходів з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Було вирішено, що свято Міжнародного жіночого дня буде проводитися в клубі с.Високе, де буде проведено святковий концерт.


Також члени ради обговорювали кандидатуру серед організацій для висунення на номінацію «Жінка року» серед громадських діячів.

 

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 2 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????, ???????» ?? ?? ???????µ???µ??????

 

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 2 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????, ???????» ?? ?? ???????µ???µ??????