Семінар щодо укладення колективних договорів PDF Друк
П'ятниця, 08 лютого 2019, 15:15

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидятЗа сприяння упрвління праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації 08 лютого 2019 року о 11 годині відбувся  інформаційно- консультативний семінар з презентацією «Методичних рекомендацій щодо укладення колективних договорів на підприємствах, організаціях і установах усіх форм власності».

В семінарі взяли участь: начальник управління праці  та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації – А. Майструк , директор Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості – О. Дрозд, заступник начальника Коростишівського об’єднаного управління пенсійного фонду України в Житомирській області – Л.Липко, представники підприємств, організацій та установ району.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещении