Відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. PDF Друк
Вівторок, 12 лютого 2019, 09:05

8  лютого 2019 року під  головуванням  начальника управління праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації, заступника голови комісії   Майструка  Андрія  Григоровича, відбулося засідання комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Було розглянуто подання управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації про призначення \відновлення\ соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам   і   акти обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Рішенням    комісії     було    дано   дозвіл     на    призначення  \відновлення\   4 громадянам державної соціальної допомоги.

Головний державний соціальний інспектор

управління праці та соціального захисту

населення  Брусилівської

райдержадміністрації                                                                             О.В.Смик