Відбулось засідання колегії райдержадміністрації PDF Друк
Вівторок, 02 квітня 2019, 11:20

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещенииНаприкінці березня відбулось засідання колегії райдержадміністрації.

На розгляд колегії виносились питання:

1. Про підсумки виконання бюджету Брусилівського району за 2018 рік

2. Про стан готовності агропромислового комплексу району до проведення весняно-польових робіт.

3. Про стан утримання автомобільних доріг в районі та шляхи вирішення питань щодо їх поліпшення у 2019 році.

4. Про підсумки роботи галузі культури району за 2018 рік.

Питання порядку денного колегії розглянуто та прийнято рішення.

Рішення колегії можна переглянути на сайті райдержадміністрації в рубриці «Рішення колегії».

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди сидят, стол и в помещении