За спалювання трави, листя та сміття передбачені штрафи від 170 до 1700 грн PDF Друк
Понеділок, 08 квітня 2019, 09:29

У зв’язку з теплою сухою погодою на Житомирщині масово почали випалювати траву та сухе листя.

Проте спалювання сухої рослинності та сміття без дозволу відповідних органів є незаконним та несе за собою адміністративну відповідальність.

Про це інформує управління екології та природних ресурсів ОДА.

Відтак, за ці дії на громадян накладається штраф від 170 до 340 грн, а на посадових осіб від 850 до 1190 грн.

За спалювання рослинності та сміття в межах територій та об’єктів природо-заповідного фонду громадяни можуть отримати штраф від 340 до 680 грн, а  посадові особи – від 1190 до 1700 грн.

Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу.

Крім того, з’являється пожежна загроза для прилеглих територій, будівель та навіть життя людей.

Нагадаємо, через спалювання трави на Житомирщині горять господарські споруди, житлові будинки, автомобілі.