Загальнообласний день благоустрою PDF Друк
Вівторок, 16 квітня 2019, 13:32

На данном изображении может находиться: 18 человек, люди улыбаются, люди стоят и на улицеКожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту та й держави загалом. Проте, на жаль, не всі про це пам’ятають.

Деякі «господарі», прибираючи власні домівки та подвір’я, викидають сміття куди завгодно, вважаючи, що те, що діється за межами їх оселі – це вже не їхня справа. Багато сміття залишають після себе ті, хто відпочиває на природі.

Через те узбіччя населених пунктів, місця для відпочинку часто дуже засмічені.

Щороку проводяться Всеукраїнські акції, основна мета яких, забезпечення належного санітарного стану території району.

Цьогоріч загальнообласний День довкілля проходив 13 квітня.

До участі в цій акції долучилися працівники Брусилівської районної державної адміністрації, які прибрали узбіччя дороги Київ- Чоп, розташоване на території району. Здавалося б, невеликий відрізок дороги, проте, сміття прибрано багато. Це непотріб, який недовезли «дбайливі» хазяї на сміттєзвалище або просто викинули з вікна автомобілів.

Хочеться звернутися до мешканців району: благоустрій – це спільна справа усіх його жителів. Дбаймо про чистоту нашої спільної домівки, не залишаючи після себе сміття!

Ми всі хочемо жити по-європейськи. Буваючи за кордоном, розповідаємо як там гарно, чисто. Проте всі знаємо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, дерево, трава, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 1 человек, дерево, обувь, трава, ребенок, на улице и природа

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят, на улице и природа