img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Планування професійної кар’єри PDF Друк
Вівторок, 21 травня 2019, 08:48

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещенииДопомогти кожній дитині розкрити її потенціал та повною мірою його реалізувати покликані профорієнтаційні заходи держаної служби зайнятості. Днями 12 старшокласників Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст.. разом із фахівцем з профорієнтації Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ набували навичок планування професійної кар’єри.

За допомогою вправ учні виясняли, що вони хочуть робити?що можуть робити?що потрібно на ринку праці?Невід’ємним кроком планування кар’єри є освіта. Куди ж піти вчитися?Тому жвавою виявилася розмова про «плюси» та «мінуси» вищої та професійно-технічної освіти.

Всі разом зійшлися на думці, що освіта необхідна кожній людині, а буде вища чи професійно - технічна – це особистий вибір, який дозволить людині досягнути своєї мети та професійного розвитку. Важливо розібратися зі своїми бажаннями та обрати власний шлях.


А на допомогу прийде веб-базована платформа державної служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа» http://myprofession.com.ua/, яка запрацювала в жовтні минулого року.