Пролунали останні дзвоники в навчальних закладах району PDF Друк
П'ятниця, 24 травня 2019, 15:39

На данном изображении может находиться: 5 человек, толпа, дерево и на улицеШвидко спливає час... І знову весна. Ще один навчальний рік прийшов до свого логічного завершення. Позаду підсумкові та перевірочні роботи,  і  ось, довгоочікуване свято останнього дзвоника. Всі святково одягнені, море квітів, посмішок та нагород.

У школах району на святі останнього дзвоника вітали всіх зі святом та вручали грамоти найкращим школярам. Завдячуючи мудрості і досвіду вчителів, а також наполегливості і сумлінності вихованців, почесних нагород було достатньо. Це результат нелегкої праці.

Випускникам бажали бути достойними громадянами України, стояти на захисті миру і свободи держави, а ще, обов’язково, щоб здійснилися їх мрії.

На святі кожної школи відчувалось патріотичне піднесення молоді. Дівчатка заплели в коси жовто-блакитні стрічки, школярі були одягнені у вишиті сорочки, лунали пісні про Україну.

Вдалих канікул, школярі!

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, дерево, небо и на улице