На Брусилівщині побував Сергій Бубка PDF Друк
Четвер, 30 травня 2019, 08:21

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении29 травня на Брусилівщину завітав Олімпійський Чемпіон, 35-разовий рекордсмен світу, шестиразовий чемпіон світу, володар Кубку Європи і Кубку Світу, чемпіон Європи, майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту України Сергій Бубка.

Сергій Назарович займається дослідженням свого родоводу.

«В Канаді, я дізнався про свого предка. В родині моєї мами завжди говорили, що один з наших родичів був дуже відомою людиною, видатним діячем української культури та політиком початку ХХ століття. Але говорили про це пошепки – оскільки у Радянському Союзі цей період нашої історії вважався табу. Після війни до моїх родичів – а дівоче прізвище моєї бабусі було Огієнко навіть приходили люди з відповідних органів і розпитували, чи не підтримують зв*язок з емігрантом. Зв*язку не було – тоді так було безпечніше вижити.

Через те, що зв*язок розірвався, ми знали про нього дуже мало. Але приїхавши до Канади, я вирішив співставити факти і спогади моєї тітки із реальними фактами, і з*ясувати, чи це той самий Огієнко. Поспілкувався з людьми зі діаспори, почитав місцеву літературу, і виявилося – так!

Іван Івнович Огієнко доводився рідним дядьком моїй бабусі по мамі, тобто рідним братом мого прадіда.» (відривок зі статті

Сергій Назарович з керівниками району та селища поклали квіти до пам’ятного знака Івана Огієнка, а директор історичного музею ім.І.Огієнка Світлана Іванівна провела гостю екскурсію та розповіла про життя нашого відомого діяча.

Сергій Бубка був захоплений розповіддю про постать Івана Огієнка та не раз повторився, що це була феноменальна людина.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, небо и на улице

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, растение, дерево, небо, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят