img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Понад 200 тис. е-рецептів на «Доступні ліки» виписали на Житомирщині PDF Друк
Середа, 14 серпня 2019, 07:49

Жителі Житомирської області користуються урядовою програмою «Доступні ліки», завдяки якій отримують ліки безоплатно або з незначною доплатою. Нині – це 261 препарат (з них 59 – безоплатно) для лікування серцево-судинних хвороб, бронхіальної астми, діабету ІІ типу. З 1 квітня 2019 року на Житомирщині виписали понад 200 тис. е-рецептів, з яких пацієнти вже отоварили 79%.

 

За даними Національної служби здоров’я України,  в області з 1 квітня виписали вже 207,6 тис. електронних рецептів. В аптеках Житомирщини відпустили вже 164 тис. е-рецептів на «Доступні ліки», що складає 79%.

 

«Мені потрібно приймати ліки постійно для підтримки серця. І завдяки «Доступним лікам» можу деякі отримувати безкоштовно, а деякі беру дешевше. Лікар розповіла про цю програму і можливість отримувати препарати за менші кошти ще минулого року», – розповідає жителька Попільнянського району.

Нагадаємо, що з квітня замість паперового рецепту діє електронний. За цим е-рецептом пацієнт може отримати ліки незалежно від місця проживання у будь-якій аптеці, яка підписала договір з НСЗУ. На Житомирщині «Доступні ліки» можна взяти у 77 аптечних закладах, які відпускають лікарські засоби у 281 пункті.

 

Детальна карта аптек, які беруть участь в програмі «Доступні ліки», ТУТ.