Дізнайтеся більше про «Поліклініку без черг» під час «гарячої лінії» 16 серпня PDF Друк
Середа, 14 серпня 2019, 09:28

Кожен житель Житомирської області може поставити запитання медичному експерту щодо запису до сімейного лікаря, терапевта чи педіатра, або ж до вузького спеціаліста. 16 серпня буде поведена «гаряча лінія» на тему «Поліклініка без черг».

Житомирський обласний центр соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді повідомляє, що у службі психологічної допомоги «Телефон Довіри» проведуть «гарячу лінію» на тему «Поліклініка без черг».

Задати запитання та почути фахову відповідь про сервіс «Поліклініка без черг»можна 16 серпня з 11:00 до 13:00. Для цього потрібно зателефонувати на «гарячу лінію» за номерами:

(068) 718-59-82

15-50

Запрошеним гостем буде медичний фахівець КП «Лікарня №2 ім. В.П. Павлусенка» Житомирської міської ради, який зможе відповісти на всі запитання з цієї теми.

Довідково. Система «Поліклініка без черг» дає можливість пацієнтам записатися до лікаря онлайн та відвідати спеціаліста в зручний час.

Запис можливо зробити як до свого дільничного або сімейного лікаря, так і до будь-якого фахівця в медичному закладі за потребою.

Останнє оновлення на Середа, 14 серпня 2019, 14:13