Заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту PDF Друк
Вівторок, 10 вересня 2019, 13:56

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, на улице и природаБез сумніву, саме фізично і духовно розвинені люди завжди були опорою суспільства, його рушійною силою. Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості як воля, цілеспрямованість, наполегливість та благородство.

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації з питань підготовки та проведення заходів з нагоди Дня фізичної культури і спорту, Всеукраїнського олімпійського уроку та олімпійського тижня в 2019 році, 6 вересня  відділом освіти, культури, охорони здоров я, сім’ї молоді та спорту райдержадміністрації  спільно з загальноосвітніми закладами освіти Ставищенської сільської ради було організовано та проведено спортивні змагання між вихованцями ДНЗ «Калинка», Йосипівської та Ставищенської ЗОШ.

Діти разом з вихователями та педагогами підготували святкову конкурсну композицію на спортивну тематику та підготовили їх захист. Наступним етапом змагань було проведення конкурсних змагань а саме: легкоатлетична естафета, кидання м’ячика та інше. Після закінчення змагань команди – учасники отримали подяки та грамоти від відділу освіти,  культури. охорони здоров’я. сім’ї молоді та спорту райдержадміністрації та солодкі подарунки від Ставищенської сільської ради.

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, ребенок и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, на улице и природа

На изображении может находиться: 16 человек, люди стоят

Нет описания фото.