30 вересня, в День святих Віри, Надії, Любові відзначається День усиновлення. PDF Друк
Понеділок, 30 вересня 2019, 13:09

Картинки по запросу день усиновленняДіти, які втратили батьків, або батьки не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання. Усиновлення – це прийняття у сім'ю дитини на правах рідної доньки чи сина, це шлях до щасливої родини. B Брусилівському районі 5 сімей усиновили 5 дітей, стали для них дбайливими та люблячими батьками.

Дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування також влаштовують в сім'ї опікунів/піклувальників, прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу. В районі функціонує 3 дитячі будинки сімейного типу, 5 прийомних сімей, в яких виховується 27 дітей та 35 опікунів/піклувальників, в яких виховується 41 дитина.

30 вересня, в День святих Віри, Надії, Любові відзначається День усиновлення.

Служба в справах дітей Брусилівської радержадміністрації щиро вітає зі святом всіх усиновителів, опікунів/піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів. Щиро вдячні кожній родині, яка прийняла у свій дім обділену батьківською ласкою дитину.

Дякуємо, що не злякалися труднощів, що даруєте дітям віру та надію на краще майбутнє.

Начальник ССД РДА                                          Світлана НЕСЕНЮК