Відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. PDF Друк
Вівторок, 01 жовтня 2019, 14:22

30 вересня 2019 року під  головуванням   керівника апарату Брусилівської райдержадміністрації, голови комісії Павлюк Любов Василівни, відбулося засідання Комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Було розглянуто подання Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації про призначення \відновлення\ соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам   і   акти обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Рішенням    комісії     було    дано   дозвіл     на    призначення  \відновлення\  2  заявникам  пенсії.

Головний державний соціальний інспектор

управління праці та соціального захисту

населення  Брусилівської

райдержадміністрації                                                                              О.СМИК