У Житомирі стартувала масштабна міждержавна подія – дводенний Другий форум регіонів України та Білорусі. PDF Друк
Четвер, 03 жовтня 2019, 14:23

Сьогодні, 3 жовтня, у Житомирі стартувала масштабна міждержавна подія – дводенний Другий форум регіонів України та Білорусі. На ці дні до Житомирщини приїхали численні делегації з 6 областей Білорусі та 22 регіонів України.

З 9.00 у Житомирі на вул. Михайлівській вже працює ярмарок продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва від виробників з різних регіонів України та Білорусі.

На майдані Соборному з 9.00 до 17.00 вже діє виставка великогабаритної техніки. Приходьте на експозицію та побачте на власні очі техніку, в якої колеса вищі за зріст людини.

В університетах Житомира також розпочалася низка тематичних заходів:

10.00-13.00еко-форум у Житомирському національному агроекологічному університеті;

10.00-13.00форум та виставка високих технологій, робототехніки, мехатроніки та стартапів у Житомирській політехніці;

10.00-13.00круглий стіл «Збереження мовного, культурного й природного середовища транскордонних територій: історія і сучасність» у Житомирському державному університеті імені Івана Франка.

Крім того, вже розпочалося 8-ме засідання Українсько-Білоруської Консультативної ради ділового співробітництва та переговори між представниками українських та білоруських компаній.

У Бердичеві на підприємстві «Інко-фуд Бердичів» з 10.00 до 13.00 триває засідання українсько-білоруської Робочої групи для вирішення проблемних питань взаємного товарообігу в частині використання ветеринарно-санітарних заходів.

Також у Житомирі сьогодні з 10.00 до 16.30круглий стіл «Розвиток річкового судноплавства на річках Дніпро та Прип’ять».

А з 17.30 до 19.30 для учасників Другого форуму регіонів творчі колективи України та Білорусі виступатимуть на концерті Дружби.