Нарада з питання надання житлових субсидій та та монетизації пільг PDF Друк
Вівторок, 08 жовтня 2019, 10:41

Напередодні опалювального періоду  в приміщенні Брусилівської селищної ради під головуванням заступника селищного голови Шкуратівського В.В., за участі начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Майструка А.Г., заступника начальника- начальника відділу ДСД Гордін І.А., начальника відділу з питань персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Торбенко О.А. та соціального інспектора Смика О.В. було проведено робочу нараду з в.о.старост сіл Брусилівської селищної ради, представниками КУ «Центр соціальних послуг», відділу «ЦНАП»  Брусилівської селищної ради.

На даній нараді озвучено питання надання житлових субсидій та монетизацію пільг для населення району за новими програмами з 01 жовтня 2019року, складання актів обстеження матеріально-побутових умов сімей з найбільш незахищених верств населення.

Зокрема, обговорено співпрацю з уповноваженими особами населених пунктів Брусилівської селищної ради щодо проведення роз'яснювальної роботи з громадянами – отримувачами житлових субсидій та пільгових послуг на ЖКП, прийом необхідних документів від населення та передача до управління для подальшого призначення субсидій та нарахування пільгових послуг.