КІНО, ЩО НАБЛИЖАЄ ПЕРЕМОГУ! PDF Друк
Вівторок, 08 жовтня 2019, 10:44

На изображении может находиться: текстДо відзначення державного свята - День захисника України в місті Житомирі в Спеціалізованому дитячому Кінотеатрі ім. І.Франка з 07 по 23 жовтня 2019 року буде проходити демонстрація 5 фільмів "ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ" та стрічки "ВОЇНИ ДУХУ". Вартість квитка - 18 грн. Запрошуємо всіх до перегляду.

Документальний цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» і стрічка «ВОЇНИ ДУХУ», створені для дітей, для правнуків, для майбутніх поколінь. Час іде, інформаційний простір пропонує інтерпретації і часто навязує думки та судження, але факти залишаються фактами. Саме документальне кіно, вільне від художніх образів, домислів і фантазій, - скарбниця новітньої історії України.

П’ять фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та фільм «ВОЇНИ ДУХУ» надихають та схиляють молодь, юнацтво та дітей до фізичного розвитку, свідомого ставлення до подій в країні, духовного зростання та культивують сімейні цінності і дружбу. Наші фільми надихають молодь на патріотичну творчість. Написання творів, віршів, малюнки для Захисників України - це важливе продовження патріотичного виховання.

Щороку протягом золотого жовтня військові, резервісти, учасники бойових дій, їхні родини та сотні тисяч українців, готуючись святкувати і вшановувати Захисників України, потребують побачити прекрасне кіно. Тому протягом усього місяця, демонстрація нашого ексклюзивного спецпроекту до Дня Захисника України, який відзначається 14 жовтня, стане дійсно жаданою інформаційною подією українців.  (6 грудня День Збройних Сил України - у срібному груді протягом місяця глядачі чекають на прекрасне кіно).

Чудова сучасна музика - Орест Лютий, гурт «Крихітка» та Katya Chilly Group, цікаві і дотепні історії Воїнів. Багато військової техніки, робота танкістів, ЗУшників, мінометників, артилеристів, РПГшників, птуристів, саперів, мінерів, зв’язківців, лікарів, водіїв.  Унікальна робота на війні авіаторів різних спеціальностей Повітряних Сил ЗСУ. Вперше в історії українського документального кінематографа детальна оповідь як авіатори захищали рідну землю в окопах на передовій! Любов, дружба, детектив, війна і мир - життя в цих стрічках. Стилістика фільмів не напружить, а розрадить і життєствердно надихне глядацьку аудиторію різного віку та статі телеглядачів.

Трейлер фільму «ВОЇНИ ДУХУ»

Трейлер 5 фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ»