Житомирщина провела ІІ форум регіонів. PDF Друк
Вівторок, 08 жовтня 2019, 13:59

Упродовж 3-4 жовтня на Житомирщині пройшла масштабна подія міждержавного значення – Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь.

Понад 3000 учасників Форуму працювали у тематичних засіданнях, круглих столах і більше 1000 учасників – на пленарному засіданні Форуму. Загалом це  24 години безперервної роботи протягом двох днів.

Участь у пленарному засіданні Другого форуму регіонів, яке відбулося 4 жовтня, взяли – Президент України Володимир Зеленський та Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко.

Результат – підписання у рамках Форуму комерційних контрактів на суму близько 500 мільйонів доларів США. Також між Україною та Білорусією було підписано 10 міжрегіональних та 2 міжвідомчих документів.

Понад 60 українських та білоруських виробників представили свою продукцію та товари на ярмарку продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва України та Республіки Білорусі. А на виставці великогабаритної техніки було представлено більше 70 одиниць техніки.