Запрошуємо військових, їх родини, вихованці військових навчальних закладів в музей «Радомисль» на безкоштовну екскурсію з аудіо гідами. PDF Друк
Вівторок, 15 жовтня 2019, 11:20

На изображении может находиться: небо, облако, дерево, на улице и природаЗапрошуємо військових, їх родини, вихованці військових навчальних закладів в музей «Радомисль» на безкоштовну екскурсію з аудіо гідами.

Екскурсії будуть проводитись з аудіогідами по єдиному в світі музею українських домашніх ікон та Замку «Радомисль». Тут знаходяться унікальні ікони, що сотню років тому були в українських домівках, а також предмети старожитностей, зібрані з різних куточків України.

Під час туру з аудіогідом кожен відвідувач зможе самостійно рухатись за допомогою карти, прослуховуючи при цьому інформацію про локції та об’єкти за допомогою аудіогіда.

Проект реалізований за підтримки Українського Культурного Фонду.