ПРО ВЛАШТУВАННЯ ДІТЕЙ ДО ІНТЕРНАТУ СПЕЦІАЛЬНОЇ / САНАТОРНОЇ ШКОЛИ / НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ НА ВИХІДНІ ТА СВЯТКОВІ ДНІ. PDF Друк
Четвер, 17 жовтня 2019, 10:52

Постановою Кабінету  Міністрів України  від  06.03.2019 року № 221  було  затверджено Положення  про  спеціальну  школу  та Положення про навчально-реабілітаційний центр, а Постановою  Кабінету  Міністрів України  від  21.11.2018 року № 1026 – Положення  про санаторну  школу.

Так, відповідно до  пункту 17 Положення  про  спеціальну  школу  , пункту 5 Положення про навчально-реабілітаційний центр та пункту 19  Положення  про санаторну  школу учні  можуть проживати  в  інтернаті спеціальної/санаторної школи/ навчально- реабілітаційного центру ( крім вихідних, святкових днів  та  канікул)  у  разі, коли  перебування  в  дорозі  в  один  бік перевищує одну  годину  або  відсутнє  пряме  транспортне  сполучення,  або за  протоколом реабілітації  передбачено  обмеження  фізичного  навантаження. За заявою батьків  або  інших  законних  представників  учня (вихованця)  за  погодженням  із  службою  у  справах  дітей  за  місцем проживання учня (вихованця)  його  може  бути  влаштовано до інтернату спеціальної/санаторної школи/ навчально- реабілітаційного центру на  вихідні  та святкові дні, крім  канікул .

З  метою  сприяння  реалізації  права  учнів (вихованців) спеціальних та  санаторних  шкіл, навчально- реабілітаційних  центрів  на  виховання  та проживання  в сім’ї, Міністерством  соціальної  політики підготовлено рекомендації  щодо  процедури  погодження  службою  у справах  дітей  влаштування  дитини  до  інтернату спеціальної/санаторної школи/ навчально- реабілітаційного центру на  вихідні  та святкові дні, крім  канікул .

Для отримання більш детальної інформації можна звертатись до управління за адресою смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 9 (каб. № 108).

Т.Павлюк, головний спеціаліст відділу соціально-трудових відносин.