Для батьків, чиї діти навчаються у спеціальній чи санаторній школах PDF Друк
П'ятниця, 25 жовтня 2019, 14:39

Інформуємо, що постановою Кабінету міністрів України від 06.03.2019

№ 221 затверджено Положення про спеціальну школу та Положення про навчально-реабілітаційний центр, а постановою Кабінету Міністрів України від  21.11.2018 №1026-Положення про санаторну школу.

Відповідно до п.17 Положення про спеціальну школу, п.5 Положення про навчально-реабілітаційний центр, п.19 Положення про санаторну школу (далі-Заклади), учні (вихованці) можуть проживати у вищевказаних Закладах (крім вихідних, святкових днів і канікул) у разі, коли перебування в дорозі в один бік перевищує одну годину або відсутнє пряме транспортне сполучення, або за протоколом реабілітації передбачено обмеження фізичного навантаження. За заявою батьків або інших законних представників учня (вихованця) за погодженням із службою у справах дітей за місцем проживання учня (вихованця) його може бути влаштовано до вказаних закладів на вихідні та святкові дні, крім канікул.

Міністерством соціальної політики України підготовлено методичні рекомендації щодо процедури погодження службою у справах дітей влаштування дитини до Закладів на вихідні та святкові дні, крім канікул.

За детальнішою інформацією звертатися до служби у справах дітей райдержадміністрації (тел. 30-4-23).