3 листопада 2019 року в с. Ставище Брусилівського району відбулося свято День села. PDF Друк
Вівторок, 05 листопада 2019, 14:27

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, небо, на улице и природа3 листопада 2019 року в с. Ставище Брусилівського району відбулося  свято День села.

Свято відбулося напередодні свята на честь Казанської ікони Божої Матері.

На свято запрошувалися жителі  сіл Ставище, Високе, Йосипівка, Костівці.

Свято розпочалося з привітання отця Сергія та сільського голови Замогильного О.С. до жителів сіл та гостей свята, а потім продовжилося  святковим концертом,   в якому прийняли участь молоді виконавці Царенко Віктор, Сандра Де-Сільва, Коваль Анастасія, народний колектив «Молодички».

Під час концерту сільський голова обдарував квітами та цінними подарунками жителів села, які стали учасниками номінацій представленими в цьому році. Після закінчення урочистостей було організований святковий стіл та дискотеку для всіх присутніх.

Дякуємо організаторам та спонсорам свята за приємні хвилини відпочинку та спілкування.

На изображении может находиться: Олександр Замогильний, небо, дерево, шляпа, на улице и природа

На изображении может находиться: 1 человек, улыбается, стоит, борода и на улице

На изображении может находиться: 6 человек, в том числе Олександр Замогильний, люди стоят, небо, на улице и природа

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, дерево и на улице