img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Про проведення консультацій з громадськістю у 2020 році PDF Друк
Субота, 11 січня 2020, 14:36

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

09.01.2020                                                                                                    № 7

Про проведення консультацій

з громадськістю у 2020 році


Відповідно до статей 6, 13, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», з метою підвищення якості підготовки та прийняття рішень з важливих питань соціально-економічного розвитку району з урахуванням громадської думки:


1. Затвердити орієнтовний план проведення Брусилівською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2020 році (далі – орієнтовний план), що додається.


2. Рекомендувати виконавчим комітетам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад врахувати орієнтовний план у роботі та забезпечити участь підпорядкованих працівників у заходах щодо проведення районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2020 році.


3. Структурним підрозділам районної державної адміністрації забезпечити виконання орієнтовного плану відповідно до вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 та інформувати відділ організаційної роботи та контролю апарату районної державної адміністрації про його виконання до 20.12.2020.


4. Відділу організаційної роботи та контролю апарату районної державної адміністрації оприлюднити орієнтовний план на офіційному вебсайті районної державної адміністрації та забезпечити координацію його виконання структурними підрозділами районної державної адміністрації.


5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Бакуменка С.О.

 


Голова адміністрації     /підпис існує/                                    Віктор КОНДРАТЮК

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

Брусилівської районної

державної адміністрації

09.01.2020 № 7

Орієнтовний план проведення Брусилівською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2020 роціОстаннє оновлення на Субота, 11 січня 2020, 15:18