Забезпечення технічними засобами реабілітації та санаторно-курортним лікуванням PDF Друк
Понеділок, 13 січня 2020, 11:35

Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації проводить роботу по забезпеченню технічними та іншими засобами реабілітації відповідно до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової  компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 року № 321 (зі змінами). В 2019 році на забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю, проживаючих в Брусилівському районі,  було виділено з Державного бюджету 720808,00 грн. П’ятидесяти особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, які звернулись до управління  на забезпечення технічними засобами реабілітації та протезно-ортопедичними виробами, відповідно до індивідуальної програми реабілітації  та медичних показників за 2019 рік видано  205 направлень на забезпечення  52 протезно-ортопедичних виробів, 9 крісел-колісних, 19 різних засобів реабілітації та  52 пари ортопедичного  взуття.

Впродовж 2019 року управління разом з  КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради  забезпечували людей з обмеженими фізичними можливостями переважним правом на влаштування до будинків-інтернатів та зарахуванням на соціальне обслуговування (надання соціальних послуг). В 2019 році  двоє громадян  похилого віку та двоє осіб з інвалідністю, які потребували стороннього догляду  було  влаштовано до будинків-інтернатів.

Також управління  відповідно  до  медичних  рекомендацій  в  порядку черговості  та  відповідно  до  фінансування  з  Державного  бюджету України  забезпечує  ветеранів  війни,  осіб  з  інвалідністю, постраждалих  учасників  Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та  осіб, які  здійснювали  заходи  із  забезпечення  національної  безпеки  і  оборони, відсічі  і стримування  збройної  агресії  Російської Федерації  у Донецькій  та  Луганській  областях  санаторно-курортним  лікуванням. Протягом 2019  року отримали  послуги санаторно-курортного  лікування  чотири інваліди війни , троє учасників  бойових  дій та   сім  учасників  антитерористичної операції, шість осіб з інвалідністю загального захворювання.

Т.Павлюк, головний спеціаліст відділу соціально-трудових відносин .