В єдності наша сила! PDF Друк
Середа, 22 січня 2020, 17:59

Сьогодні, 22 січня, ми відзначаємо День Соборності України – одне з найважливіших державних свят для українського народу.

Весь український народ відзначає День Соборності, як шану Акту злуки, коли були зламані кордони в душах українців, і вони саме цього числа 1919 року об’єдналися заради однієї величної мети – побудувати економічно та духовно багату, вільну й соборну Україну.

102 роки тому була проголошена незалежність України, а 101 рік тому відбулося об’єднання більшості українських земель  в соборній українській державі.

Жителі Брусилівщини зібрались на молебень біля пам’ятника Івана Огієнка.

Священнослужителями відправлено спільну молитву за Україну, український народ, за мир у всьому світі та всіма героями, які поклали своє життя за вільну, єдину, незалежну Україну.

Далі до Будинку культури рухалася хода Миру та Єдності, в якій взяли участь керівники району та селища, священнослужителі, представники громадських організацій, учасники АТО та небайдужі жителі селища.

В Будинку культури відбувся святковий концерт. Жителів району вітали зі святом Соборності голова адміністрації Віктор Кондратюк, голова районної ради Ніна Рафальська, голова селищної ради Володимир Габенець.

«Особливо приємно, що до величного Акту злуки Західноукраїнської Народної Республіки і Української Народної Республіки безпосередньо був причетний і наш славний земляк Іван Іванович Огієнко. Саме йому було доручено організувати і провести цей захід на Софіївському майдані столиці.

І він доклав немало свого таланту й зусиль, аби свято це віками згадували майбутні покоління. Світлий приклад життєвого шляху Великого українця повинен стати для нас, нащадків, еталоном нашого відношення до землі, до Батьківщини.

Тому, сьогодні ми так високо оцінюємо працю Івана Огієнка, його нелегкий життєвий шлях» - наголосив Віктор Кондратюк.

Керівники району та селища поклали квіти до пам’ятників І.Огієнка, обеліска Слави, пам’ятника синам і дочкам, які загинули за незалежність, гідність та цілісність України та до пам’ятника  воїна-афганця Тимошенка Віктора Григоровича.

Слава Україні!