Сьогодні, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в селищі Брусилів відбулись урочисті заходи. PDF Друк
П'ятниця, 14 лютого 2020, 16:47

Голова адміністрації Віктор Кондратюк та голова селищної ради Володимир Габенець виступили з вітальним словом та висловили щиру повагу всім тим, кому довелося пройти буремними дорогами Афганістану та тим, хто захищав та захищає цілісність та незалежність держави.

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Воїни-інтернаціоналісти йшли туди не за орденами і медалями. Вірні військовій присязі, вони були переконані, що виконують почесний інтернаціональний обов’язок перед дружнім народом.

Подвиг героїв Брусилівщини, які загинули, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок на території інших держав, в тому числі і на території Афганістану, навіки залишиться в наших серцях.

У глибокій скорботі схиляємо голови перед пам’яттю Тимошенка Віктора та Крец Юрія, які відійшли у вічність, до кінця виконавши свій військовий обов’язок, перед тими, хто покинув цей світ уже вдома.

Дякуємо вам, воїни-інтернаціоналісти.