Р І Ш Е Н Н Я колегії районної державної адміністрації 28.03.2019 № 9 PDF Друк
П'ятниця, 05 квітня 2019, 11:43

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

колегії  районної державної адміністрації

28.03.2019                                                                                                         №  9

Про  стан утримання автомобільних

доріг в районі та шляхи вирішення

питань щодо їх поліпшення у 2019 році

Заслухавши інформацію головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Медведчука В.В. про стан утримання автомобільних доріг в районі та шляхи вирішення питань щодо їх поліпшення у 2019 році, колегія районної державної адміністрації відмічає, що відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації було розроблено та затверджено порядок взаємодії установ, організацій та підприємств району на випадок погіршення погодних умов у зимовий період на автомобільних дорогах району.

Брусилівським ДРП філії «Житомирська дорожньо-експлуатаційна дільниця» було своєчасно проведено роботи з ремонту відомчих житлових, лінійних і виробничих приміщень, котелень, пунктів обігріву та інших будівель соціальної сфери, систем енерго та теплопостачання, заготовлено необхідну кількість паливних матеріалів, інших джерел альтернативного теплопостачання, а також:

заготовлено технічну сіль, супіщано-грунтові маси не менше 60% від розрахункової потреби на весь осінньо - зимовий період, створено достатню кількість запасів холодних асфальтно-бетонних сумішей для аварійного ямкового ремонту та необхідного резерву пально-мастильних матеріалів;

своєчасно завершено ремонт та приведено у готовність техніку для зимового утримання доріг;

постійно контролювались вимоги охорони праці та пожежної безпеки відповідно до чинних нормативних актів під час осінньо-зимового періоду.

Загалом, утримання доріг району в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 років було проведено задовільно, без збоїв транспортного сполучення між населеними пунктами.

З метою якісного утримання доріг району у 2019 році колегія  райдержадміністрації

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Медведчука В.В. з даного питання взяти до відома.

2. Рекомендувати Брусилівському ДРП філії «Житомирська дорожньо-експлуатаційна дільниця»:

1) до 01.04.2019 завершити ремонт та привести у готовність техніку для весняно-літнього утримання доріг;

2) до 01.05.2019 завершити виконання заходів з безпеки дорожнього руху, перш за все в місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод та на аварійно-небезпечних ділянках доріг.

3) організувати постійний контроль за дотриманням вимог охорони праці та пожежної безпеки відповідно до чинних нормативних актів під час весняно-літнього періоду.

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Голова колегії           /підпис існує/                                          Олександр НЕНЮК