Р І Ш Е Н Н Я колегії районної державної адміністрації 24.04.2019 № 11 PDF Друк
Четвер, 30 травня 2019, 13:21

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

колегії  районної державної адміністрації

24.04.2019                                                                                                        № 11

Про організацію та проведення

заходів із санітарного очищення

та благоустрою територій

населених пунктів району

Заслухавши та обговоривши інформацію головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Медведчука В.В. з вищезазначеного питання, колегія районної державної адміністрації відмічає, що в районі проводиться робота по благоустрою та впорядкуванню населених пунктів.

З метою забезпечення утримання територiї населених пунктiв району у належному cтанi, створення сприятливих умов для життєдiяльностi громадян, поліпшення екологічного стану та архітектурно-естетичного вигляду об’єктів району прийнято розпорядженням голови райдержадміністрації від 08.04.2019 № 61 «Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів району».

Дане питання обговорено на засіданнях виконкомів Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад та розроблено відповідні заходи.

З 10.04.2019 розпочалася акція «За чисте довкiлля».

Виходячи з вищевикладеного, колегія районної державної адміністрації

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Медведчука В.В. з даного питання взяти до відома.

2. Рекомендувати виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільських рад:

1) Продовжити роботи iз приведення в належний санiтарний стан територiй населених пунктiв, прибудинкових територiй, паркiв, cквepiв, дитячих, спортивних та господарських майданчикiв, кладовищ, братських могил, меморiальних комплексів та мiсць почесних поховань, вулиць, дорiг, тpoтyapiв, здiйснити заходи з лiквiдацiї несанкцiонованих смiттєзвалищ, побутових та інших вiдходiв, а також забезпечити очищення вiд смiття берегiв водойм та зелених насаджень загального, обмеженого та спецiального призначення.

2) Особливу увагу зосередити на прибиранні та вивезенні побутових відходів і сміття, приведенні в належний санітарний стан  ринків та закріплених територій (вулиць, тротуарів, комунальних доріг, доріг державного та місцевого значення), благоустрою природних джерел питного водопостачання.

3) Провести iнвентаризацiю аварiйних дерев та вжити заходiв щодо їх ліквідації.

4) Активізувати роботу щодо укладання підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності договорів на утримання закріпленої за ними території (прилеглої території) або здійснення утримання цієї території власними силами.

3. Рекомендувати районному споживчому товариству  та всім суб’єктам господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю, підтримувати в належному стані території закладів торгівлі в населених пунктах району.

4. Рекомендувати управлінню Держпродспоживслужби в Брусилівському районі   продовжувати проведення  лабораторних досліджень якості питної води децентралізованих джерел водопостачання.

5. Відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації  питання благоустрою населених пунктів Брусилівського району тримати на постійному контролі.

6. Контроль за виконанням рішення колегії райдержадміністрації залишаю за собою.

Голова колегії              /підпис існує/                                    Олександр НЕНЮК