Р І Ш Е Н Н Я колегії районної державної адміністрації 26.06.2019 № 15 PDF Друк
Понеділок, 08 липня 2019, 14:24

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

колегії  районної державної адміністрації

26.06.2019                                                                                                       № 15

Про стан виконання завдань у сфері державної

кадрової політики, визначених актами та дорученнями

Президента України та Кабінету Міністрів України

Заслухавши інформацію керівника апарату райдержадміністрації Павлюк Л.В. «Про стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами та дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України»,  колегія відзначає, що  в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації  проводиться   відповідна робота щодо  виконання та дотримання вимог Законів України «Про державну службу»,  «Про запобігання корупції» та інших нормативно-правових актів з питань державної служби. З метою забезпечення дотримання законодавства з питань державної служби в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації, колегія районної державної адміністрації

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію керівника апарату райдержадміністрації Павлюк Л.В. про стан   виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами та дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України взяти до відома.

2. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, головному спеціалісту  з питань персоналу апарату райдержадміністрації:

1) Суворо дотримуватись Конституції України, Законів України «Про державну службу», «Про очищення влади», «Про запобігання корупції»,  Кодексу Законів про працю України та інших нормативно-правових документів з питань державної служби.

2) Проводити конкурси на заміщення вакантних посад державних службовців з дотриманням вимог Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами).

3) Присвоювати ранги державних службовців відповідно до Порядку присвоєння рангів державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 306.

4) Забезпечувати виконання  плану-графіку підвищення кваліфікації державних службовців.

5) Забезпечити ведення трудових книжок згідно з вимогами Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказами Мінпраці та Мін’юсту України від 29 липня 1993 року №58.

6) Забезпечити ведення особових справ відповідно до Порядку ведення та зберігання особових справ державних службовців, затвердженого наказом Національного агентства  України з питань державної служби від 22 березня 2016 року № 64.

7) Обчислення стажу державної служби проводити відповідно до Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 229.

2. Головному спеціалісту з питань персоналу апарату райдержадміністрації   Макаренко О.І. забезпечити контроль за дотриманням структурними підрозділами районної державної адміністрації чинного законодавства з питань державної служби.

3. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на керівника апарату райдержадміністрації Павлюк Л.В.

Голова колегії     /підпис існує/                                              Олександр НЕНЮК