Р І Ш Е Н Н Я колегії районної державної адміністрації 26.09.2019 № 25 PDF Друк
Вівторок, 08 жовтня 2019, 16:18

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

колегії  районної державної адміністрації

26.09.2019                                                                                                    № 25

Про  стан  підготовки об’єктів

житлово-комунального господарства

та об’єктів соціальної сфери до

проходження осінньо – зимового

періоду та початку опалювального

сезону 2019 -2020 років

Заслухавши інформацію головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації  Медведчука В.В. про  стан  підготовки об’єктів житлово-комунального господарства  та об’єктів соціальної сфери до проходження осінньо – зимового періоду та початку опалювального сезону 2019 -2020 років, колегія районної державної адміністрації відмічає, що підготовка до опалювального сезону 2019 – 2020 років на всіх об’єктах району розпочата вчасно і проходить задовільними темпами. У районі відсутня заборгованість за спожиті енергоносії по всіх підприємствах, установах, організаціях бюджетної сфери.

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Медведчука В.В. з даного питання взяти до відома.

2. Попередити начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, звернути увагу Брусилівського селищного та Ставищенського сільського голів про їх персональну відповідальність за своєчасну підготовку підпорядкованих їм об’єктів до роботи  в осінньо – зимовий період 2019 – 2020 років.

3. Рекомендувати виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської  сільської рад, керівникам підприємств, установ та організацій району усіх форм власності:

1) До 1 жовтня 2019 року :

- забезпечити своєчасні розрахунки за використані енергоносії, спожиті послуги з водопостачання;

- в повному обсязі провести повірку лічильників, газосигналізаторів, термометрів, манометрів;

- укласти договори на технічне обслуговування газового обладнання;

- забезпечити перевірку димових вентиляційних каналів;

- забезпечити проведення проти аварійних тренувань з відповідним персоналом;

- забезпечити підвідомчі заклади паливом у відповідності до технологічних потреб та створити його нормативні запаси;

- вжити заходів по зменшенню споживання на об’єктах теплоенергетики природного газу шляхом переведення їх на альтернативні місцеві види палива;

- розробити та затвердити помісячні ліміти споживання газу та електроенергії по кожному об`єкту. Попередити відповідальних осіб про недопустимість понадлімітного використання енергоресурсів.

2) До 05 жовтня 2019 року відповідно до пункту 3 розділу 8 Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378 організувати у встановленому порядку проведення робіт по заповненню теплоносієм систем теплопостачання та здійснення пусконалагоджувальних робіт в теплових мережах та до 10 жовтня 2019 року оформити відповідні паспорти готовності котелень.

4. Рекомендувати Брусилівському селищному та Ставищенському сільському головам, керівникам житлово – комунальних підприємств району, начальнику Брусилівського дорожньо-ремонтного пункту філії «Житомирська дорожньо-експлуатаційна дільниця» Вороб’ю М.В.  до 10 жовтня 2019 року  привести у належний стан механізми та снігоочисну техніку,  забезпечити нормативні потреби у пісчано - соляній суміші та реагентах для боротьби з ожеледицею.

5. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, управлінню  праці та соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з виконкомами Брусилівської селищної та Ставищенської сільської  рад до 10 жовтня 2019 року провести роботи по забезпеченню в повному обсязі твердим паливом населення пільгових категорій.

6. Начальнику відділу фінансів райдержадміністрації, рекомендувати виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад, керівникам підприємств, установ та організацій району усіх форм власності забезпечити фінансування організаційно - технічних заходів з підготовки об’єктів народногосподарського комплексу до роботи в осінньо – зимовий період 2019 – 2020 років.

7. Відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації до 15 жовтня 2019 року надати райдержадміністрації  інформацію про стан  підготовки об’єктів житлово-комунального господарства  та об’єктів соціальної сфери  району до проходження осінньо – зимового періоду та початку опалювального сезону 2019 -2020 років.

8. Контроль за виконанням рішення колегії залишаю за собою.

Голова колегії       /підпис існує/                                             Олександр НЕНЮК

Останнє оновлення на Вівторок, 08 жовтня 2019, 16:28