Р І Ш Е Н Н Я колегії районної державної адміністрації 26.09.2019 № 27 PDF Друк
Вівторок, 08 жовтня 2019, 16:24

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

колегії  районної державної адміністрації

26.09.2019                                                                                                   № 27

Про стан матеріально-технічної бази,

її зміцнення, забезпечення належних

умов роботи закладів культури району

в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

На підставі статей 6, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  Закону України «Про культуру», забезпечення на належному рівні підготовки закладів культури району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року та забезпечення належної та ефективної роботи закладів культури, враховуючи інформацію про підготовку закладів культури в осінньо-зимовий період 2019-2020 років колегія районної державної адміністрації

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію головного спеціаліста відділу освіти, культури, охорони здоров’я,  сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації  Коваля В.М. про стан матеріально-технічної бази,  її зміцнення, забезпечення належних умов роботи закладів культури району в осінньо-зимовий період 2019-2020 років  взяти  до відома.

2. Роботу відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї молоді та спорту райдержадміністрації вважати задовільною.

3.Рекомендувати виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільських рад:

1) Забезпечити належну підготовку клубних та бібліотечних закладів до    роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

2) Під час уточнення бюджету на 2019 рік та формування на наступні

роки, передбачити асигнування на поліпшення матеріально-технічної бази закладів культури.

3) Сприяти збереженню пам’яток історії та археології та території       Ставищенської сільської ради.

4) Вишукувати додаткові кошти на проведення ремонтних робіт  приміщень закладів культури, придбання та оновлення технічного  оснащення, придбання первинних засобів пожежогасіння та на виконання інших протипожежних заходів.

4. Відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї молоді та спорту райдержадміністрації:

1) Використовувати в повному обсязі за цільовим призначенням бюджетні кошти заплановані в 2019-2020 роках.

2) Спрямувати роботу на вирішення першочергових завдань з   відродження, збереження та розвитку народної творчості,  аматорського мистецтва, координації діяльності закладів культури, поліпшення бібліотечного обслуговування.

3)  Підготувати проект  розпорядження голови райдержадміністрації з даного питання.

5. Контроль за виконанням  рішення колегії залишаю за собою.

Голова колегії           /підпис існує/                                   Олександр НЕНЮК