Р І Ш Е Н Н Я колегії районної державної адміністрації 27.08.2019 № 20 PDF Друк
Неділя, 08 вересня 2019, 16:32

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

колегії  районної державної адміністрації

27.08.2019                                                                                                        № 20

Про хід  виконання Програми

економічного і соціального

розвитку району за 1 півріччя

2019 року

Заслухавши інформацію начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  Морозюк Л.А. про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 1 півріччя 2019 року та з метою  підвищення ефективності роботи у відповідних галузях колегія райдержадміністрації

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  Морозюк Л.А.  з даного питання взяти до відома.

2. Керівникам структурних підрозділів  райдержадміністрації, рекомендувати керівникам районних служб та організацій, виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад проаналізувати стан виконання показників та заходів Програми економічного і соціального розвитку  району за 1 півріччя 2019 року та забезпечити ефективну роботу по відповідних напрямках діяльності.

3. Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації:

1)  Ужити заходів щодо підготовки та проведення комплексу осінньо-польових робіт  сільськогосподарськими підприємствами  району.

2)  Проводити роботу по збереженню поголів’я великої рогатої худоби.

3) Тримати на постійному контролі  виплату орендної плати за земельні та майнові паї.

4) Сприяти у подальшому нарощуванні обсягів виробництва валової продукції сільського господарства.

4. Відділу фінансів райдержадміністрації, рекомендувати виконкомам  Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад:

1) Забезпечити виконання планових показників доходної частини місцевих бюджетів.

2) Ужити заходів щодо недопущення заборгованості з оплати праці працівників бюджетних установ.

3) У першочерговому порядку забезпечувати фінансування видатків на оплату праці працівників бюджетних установ та розрахунки за спожиті комунальні послуги і енергоносії.

5. Відділу  освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту  райдержадміністрації, рекомендувати виконкомам  Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад:

1) Забезпечити своєчасну підготовку навчальних закладів району до нового 2019/20 навчального року.

2)  Ужити заходів щодо забезпечення підвезення  учнів до навчальних закладів району та організації  гарячого харчування.

3)  Забезпечити підготовку приміщень закладів освіти та охорони здоров’я району до  осінньо - зимового періоду.

6. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства  та цивільного захисту населення райдержадміністрації, рекомендувати виконкомам  Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад:

1) Проводити організаційні заходи щодо ефективного використання енергетичних ресурсів на території району.

2) Активізувати роботу щодо впровадження  енергоефективних заходів із залученням місцевих засобів масової інформації.

7. Управлінню праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації:

1)  Постійно вживати заходів щодо підвищення рівня заробітної плати працівникам, посилити контроль за дотриманням мінімальних гарантій з оплати праці на підприємствах усіх форм власності.

2) Активізувати роботу щодо інформування населення про зміни у законодавстві в  порядку надання населенню субсидій.

8. Службі у справах дітей райдержадміністрації:

1) Ужити заходів щодо захисту житлових прав дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування  та осіб з їх числа.

2) Посилити контроль за станом утримання і виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані в сімейні форми виховання.

9. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації :

1) Постійно проводити моніторинг інвестиційних процесів, що відбуваються на території району.

2) Забезпечити підготовку проекту розпорядження голови райдержадміністрації з даного питання.

10. Контроль за виконанням рішення колегії залишаю за собою.

Голова колегії       /підпис існує/                                              Олександр НЕНЮК