Р І Ш Е Н Н Я колегії районної державної адміністрації 27.08.2019 № 22 PDF Друк
Неділя, 08 вересня 2019, 16:39

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

колегії  районної державної адміністрації

27.08.2019                                                                                                         № 22

Про стан здійснення виконкомами

Брусилівської селищної та Ставищенської

сільської рад делегованих повноважень

органів виконавчої влади, визначених

Законом України  «Про місцеве

самоврядування в Україні»,

за І півріччя 2019 року

Заслухавши інформацію керівника апарату райдержадміністрації Павлюк Л.В про стан здійснення виконкомами Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад делегованих повноважень органів виконавчої влади, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»  за І півріччя 2019 року, колегія райдержадміністрації відмічає, що питання здійснення виконкомами Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад делегованих повноважень органів виконавчої влади, визначених ст.ст. 27-38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглядались на  виконкомах та було прийнято 228 рішень.

Найбільше рішень у звітному періоді приймалось з питань соціального захисту населення (ст.34) - 77; житлово-комунального, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку (ст. 30) – 69; забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян (ст. 38) – 33. Також  приймались рішення з питань освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту (ст. 32) – 18; регулювання земельних  відносин та охорони навколишнього природного середовища (ст.33)  - 12;  в галузі будівництва (ст.31) – 6; соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку (ст.27) – 5; бюджету, фінансів та цін (ст.28) – 4; щодо управління комунальною власністю (ст. 29) - 3; оборонної роботи (ст.36) – 1.

Протягом звітного періоду райдержадміністрацією не виявлено порушень чинного законодавства при прийнятті рішень  виконкомами Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Виходячи з вищевикладеного, колегія районної державної адміністрації

ВИРІШИЛА:

1.Інформацію керівника апарату райдержадміністрації Павлюк Л.В. з даного питання взяти до відома.

2.Керівництву райдержадміністрації, начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати Брусилівському селищному та Ставищенському сільському головам забезпечити безумовне виконання встановленого порядку контролю за здійсненням виконавчими органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади, визначених Законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні» та постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.1999 № 339 «Про затвердження Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади».

3.  Рекомендувати Брусилівському селищному та Ставищенському сільському головам:

1) Продовжити контроль за здійсненням виконавчими органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

2) Протягом 10 днів з дня прийняття актів виконавчих органів місцевого самоврядування, прийнятих з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади, надсилати їх копії  до районної державної адміністрації.

3) Щопівріччя на засіданнях виконкомів селищної та сільської рад розглядати   питання щодо здійснення ними делегованих повноважень органів виконавчої влади, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

4) Один раз на півріччя до 05 числа місяця, що настає за звітним періодом, надсилати районній державній адміністрації звіт про здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади.

4.Керівнику апарату райдержадміністрації у разі виявлення невідповідності законодавству акта виконавчого органу місцевого самоврядування, прийнятого з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади,  протягом трьох місяців надсилати виконавчим органам місцевого самоврядування повідомлення про невідповідність акта.

5. Начальникам  структурних підрозділів  райдержадміністрації з метою вдосконалення діяльності виконавчих комітетів рад, дотримання виконавської дисципліни, відповідно до планів контролю постійно надавати методичну та практичну  допомогу виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на керівника апарату райдержадміністрації Павлюк Л.В.

Голова колегії                /підпис існує/                              Олександр НЕНЮК