ПЛАН заходів щодо відзначення Міжнародного жіночого дня PDF Друк

Брусилівської районної

О.О.Ненюк

06.02.2018 № 5

заходів щодо відзначення Міжнародного жіночого дня

1. Забезпечити організацію та проведення спільного районного святкового засідання «Берегиня-2018» за участю керівництва райдержадміністрації, районної ради, Брусилівської селищної ради, Ставищенської сільської ради,громадськості, організацій та установ району (за окремим планом).

Відділ освіти, культури, охорони здоров'я, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації,

6 березня 2018 року

2. Забезпечити підготовку привітання першого заступника голови райдержадміністрації з нагоди Міжнародного жіночого дня та його висвітлення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

Відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації

Березень 2018 року

3. Провести у загальноосвітніх школах району відкриті уроки, конкурси, святкові заходи, майстер-класи присвячені відзначенню Міжнародного жіночого дня на тему «Жінка-берегиня-мати».

Відділ освіти, культури, охорони здоров'я, сім̓ї, молоді та спорту райдержадміністрації,

Березень 2018 року

4. У музейних закладах району відкрити експозиції, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Березень 2018 року

5. Забезпечити широке висвітлення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації заходів щодо відзначення в районі Міжнародного жіночого дня.

Відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації

Березень 2018 року

6. Виконавцям, зазначеним у заходах, про хід їх виконання інформувати відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) до 8 березня 2018 року, для узагальнення та інформування райдержадміністрації.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                    Л.В.Павлюк