План проведення заходів з нагоди 100-річчя проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР та відзначення в районі Дня Соборності України та Свободи України PDF Друк
Четвер, 17 січня 2019, 16:47

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Перший заступник голови

Брусилівської районної

О.НЕНЮК

Від 17.01.2019 № 1

проведення заходів з нагоди

100-річчя проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР та

відзначення в районі Дня Соборності України та Свободи України

1. Провести у районі мітинги, урочисті зібрання з нагоди 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Республіки та відзначення Дня Соборності України. Організувати мирну ходу, покладання квітів до могил, пам’ятників, пам’ятних місць та знаків, за участю видатних політичних та державних діячів.

Відділ освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації;

відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації;

22 січня 2019 року

2. Організувати покладання квітів до могил, пам’ятників, пам’ятних знаків борцям за незалежну Україну, за участю видатних політичних та державних діячів.

відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації;

22 січня 2019 року

3. Провести у загальноосвітніх школах району відкриті уроки, лекції, семінари, бесіди присвячені 100-річчю проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки та Дню Соборності України.

Січень 2019 року

4. У музейних закладах району відкрити експозиції, присвячені вшануванню пам’яті видатних діячів Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Січень 2019 року

5. Здійснити додаткові заходи щодо благоустрою населених пунктів району, упорядкування пам’яток історії та культури, місць поховань осіб, які загинули у боротьбі за свободу і незалежність України. Рекомендувати органам місцевого самоврядування, керівникам установ, підприємств, організацій району, об’єднанням громадян 22 січня 2019 року встановити (вивісити) на будівлях Державний Прапор України.

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та

цивільного захисту населення райдержадміністрації,

відділ освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації;

виконком Ставищенської сільської ради (за згодою);

керівники установ, підприємств, організацій району

Січень 2019 року

6. Забезпечити широке висвітлення заходів щодо відзначення в районі Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Республіки.

Відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації;

редакція газети «Відродження» (за згодою)

Січень 2019 рік

7. Виконавцям, зазначеним у заходах, про хід їх виконання інформувати відділ освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації до 24 січня 2019 року, для узагальнення та інформування райдержадміністрації, управління культури та туризму облдержадміністрації.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                    Л.ПАВЛЮК