ПЛАН заходів щодо відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав від 17.01.2019 № 2 PDF Друк
Четвер, 17 січня 2019, 16:53

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Перший заступник голови

Брусилівської районної

О.НЕНЮК

Від 17.01.2019 № 2

заходів щодо відзначення в районі Дня вшанування учасників

бойових дій на території інших держав

1. Забезпечити проведення в населених пунктах району мітингів та покладання квітів до пам’ятників воїнам загиблим в Республіці Афганістан та на території інших держав за участю представників органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, громадськості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Відділ освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації;

відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації;

громадська організація «Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» (за згодою);

15 лютого 2019 року

2. Організувати проведення зустрічей з учасниками бойових дій на території інших держав, сім’ями загиблих та вишукати можливості для надання їм адресної допомоги.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;

відділ освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації;

відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації;

Лютий  2019 року

3. Провести заходи щодо упорядкування пам’ятних знаків, могил воїнів, які загинули на території інших країн.

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства

та цивільного захисту населення райдержадміністрації,

До 15 лютого 2019 року

4.Забезпечити висвітлення в районних засобах масової інформації заходів, пов’язаних з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації;

редакція газети «Відродження» (за згодою)

Лютий 2019 року

5. Забезпечити проведення в с. Соловіївка кубку з волейболу, присвяченого пам’яті воїну-афганцю Тимошенко  Віктору Григоровичу.

громадська організація «Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)»;

Лютий 2019 року

6.У закладах культури, бібліотеках району встановити фотостенди, книжкові виставки, присвячені учасникам бойових дій на території інших держав, наочні матеріали військово – патріотичної тематики.

Лютий 2019 року

7. Провести у загальноосвітніх школах району відкриті уроки, лекції, семінари, бесіди присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Відділ освіти райдержадміністрації, відділ освіти і спорту Брусилівської селищної ради (за згодою),

виконкоми Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад (за згодою)

Лютий 2017 року

8. Виконавцям, зазначеним у заходах, про хід їх виконання інформувати управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації до 15 листопада 2019 року, для узагальнення та подальшого інформування райдержадміністрації, департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                    Л.ПАВЛЮК

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 березня 2019, 10:01